Tööpõhimõte

    Kolbhüdroakumulaator (1), mis sisaldab kustutusvedelikku on survestatud lämmastikuga 100-105 bar. See omakorda on ühendatud survevoolikute ja -torude abil patenteeritud pihustitesse (2).

Detektorbaloon (3), mis on survestatud 24-31bar on ühendatud detektorsüsteemiga. Detektorsüsteem koosneb spetsiaalsest polümeertorust (4). Detektorsüsteem ja kolbakumulaator on seesmiselt ühendatud läbi patenteeritud klapi (5), mis hoiab akumulaatorit suletuna, kui detektorbalooni rõhk on normi piires.

Tulekahju korral detektorvoolik lõhkeb (6), mille tõttu detektorsüsteemis rõhk langeb ja akumulaatorbalooni klapp avaneb. Rõhuandurid hoiatavad operaatorit läbi alarmpaneeli (7), heli- (9) ja valgussignaaliga (10). Kustutusvedelik surutakse läbi pihustute ja pisikesed veeudu osakesed täidavad kaitstud ruumi.

Võimalik on paigaldada ka elektriliselt, käsitsi või kombineeritud aktiveerimisega süsteeme.

1 liiter kustutusvedelikku suudab neelata 540 000 kilokalorit energiat ja toodab 1700 liitrit veeudu.

Fogmakeri tekitatud veeudu piisad on nii väiksed, et neid mahuks tavalisse veetilka 8000 tükki.

 

Meie pikkade kogemustega ja kompetentne arendusmeeskond suudab seista oma ülesannete kõrgusel tootearendusest kuni valmis tooteni. Võtame arvesse oma klientide soove ja vajadusi ning arendame tooteid vastavalt sellele.