Tehaseraadio

Kui Teil on autos tehaseraadio ja Te ei saa või ei taha seda välja vahetada, aga tahate helipilti paremini autos reguleerida siis on abiks heliprotsessor. Heliprotsessor annab väga laialdased heliruumi reguleerimise võimalused. Saate reguleerida ekvalaiserit, helipilti ruumis, juhtida bassikõlarit jne. Helikvaliteeti see seade paremaks eriti ei muuda, kuid annab võimalused heli seadeid omale meelepäraselt reguleerida, mida tehaseraadio ei võimalda. Sellega tekitatakse ilusam helipilt ning kuulajale jääb mulje palju paremast helikvaliteedist. Protsessor ühendub Teie auto raadio ja kõlarite (võimendite) vahele, seega jääb kogu süsteem tööle endistviisi.

Kui soovite tehaseraadiole lisada ainult bassikõlari oleks soovitav paigaldada eraldi nupp, millest saab bassikõlari tugevust ja madalpääsu filtri sagedust reguleerida.

Paljud inimesed pöörduvad meie poole sooviga kuulata läbi autoraadio muusikat oma mp3-mängijalt, iPod-ilt või mälupulgalt. See, kas ja kuidas seda teha saab, oleneb konkreetsest autost ja selle raadiost.
Enamikele autodele saab tekitada tavalise audiosisendi. Siis saab kuulata muusikat kõigelt, millel on niiöelda kõrvaklapiväljund. Siinkohal ei räägi me FM modulaatoritest, mis ühenduvad antenni vahele või saadavad FM laineid, saates nii teatud raadiosagedusel Teie tehaseraadiosse heli, mis tuleb teie mp3 mängijast. FM modulaatori näol ei ole tegemist just kõige kvaliteetsema sisendiga ning seda võib parimal juhul võrrelda hea leviga raadiokanali kvaliteediga. FM modulaatorit saab kasutada kõikide raadiotega, kuid tasub selle variandi kasuks otsustada vaid siis kui muid võimalusi ei ole või eelarve on väga piiratud.
Mõnele tehaseraadiotele saab paigaldada iPod-i või USB adapteri. Sel juhul saab kuulata muusikat USB-lt ja iPodilt ning tehaseraado oskab neid siis ka juhtida.
Kui soovite teada millised võimalused on Teie autoraadioga, võtke meiega kindlasti ühendust.